Australian Emu 2020

australian emu 2018-2021

Australian Emu 2020

Australian Emu czyli jedna z najbardziej docenianych przez inwestorów serii złotych oraz srebrnych monet bulionowo-kolekcjonerskich. Jakość wykonania każdego egzemplarza z kolekcji to znak rozpoznawczy australijskiej mennicy The Perth Mint.

Australian Emu to unikatowa kolekcja złotych i srebrnych monet. Pierwsza seria, która ukazała się w 2018 roku, została przyjęta przez kolekcjonerów na świecie z ogromnym entuzjazmem. Cały nakład, liczący 30 000 sztuk został wyprzedany w 36 godzin.

Srebrna moneta bulionowa to walor o wadze 1 uncji trojańskiej oraz próbie kruszcu .9999. Nakład srebrnej monety jest limitowany i wynosi jedynie 30 000 sztuk. Rewers monety, klasycznie przedstawia wizerunek emu, jednakże tym razem monetę zdobi nie jeden, a dwa osobniki tego gatunku.

Zobacz monety »
"Seria monet bulionowych Australijski Emu produkowana przez Perth Mint, najstarszą mennicę w Australii."

Srebrny unikat powraca – Australijski Emu 2020

"Australijski Emu o wadze 1 uncji złota, to doskonały produkt kolekcjonerski i inwestycyjny."

Złoty unikat powraca – Australijski Emu 2020

Złota moneta bulionowa Australijski Emu 2019 posiada wagę 1 uncji trojańskiej oraz została wykonana w 99,99% z czystego złota. Ten wyjątkowy produkt został stworzony przez najstarszą australijską mennicę Perth Mint. Podobnie jak w przypadku złotej monety z edycji 2018 nakład jest limitowany i wynosi 5 000 sztuk. Warto dodać, iż moneta znajduje się w oryginalnym kapslu pochodzącym bezpośrednio od producenta.

Zobacz monety »
Złota moneta bulionowa Australian Emu 2020 to tylko 5 000 sztuk oddanych do sprzedaży na całym świecie

Walorem dopełniającym tegoroczną edycję Australijski Emu jest 1 uncjowa srebrna moneta Proof . Akcentem podkreślającym unikatowość monety jest użycie stempla lustrzanego. Należy dodać, iż moneta posiada limitowany nakład, który wynosi zaledwie 3 000 sztuk oraz zawiera 99.99% czystego srebra. Do monety jest dołączane etui oraz certyfikat autentyczności wydany przez Perth Mint. W odróżnieniu od pozostałych monet Australijski Emu 2019, ten okaz oprócz potencjału inwestycyjnego posiada również potencjał kolekcjonerski, dzięki czemu jest idealnym prezentem na każdą okazję.

Zobacz monety »
"Srebrna moneta Proof wykonana z czystego srebra próby 9999."

Kolekcjonerski unikat powraca – Australijski Emu 2020

Trzecia odsłona serii Australian Emu, zaprojektowanej i wykonanej przez mennicę The Perth Mint dla Metal Market Europe, przedstawia parę Emu odpoczywających przy wodopoju na tle spokojnego australijskiego krajobrazu. Monetę charakteryzuje najwyższa jakość i kunszt oraz dbałość o detal. Za wizerunek Emu 2020 odpowiada uznana projektantka Natasha Muhl.

Seria Australian Emu 2020 to uzupełnienie kolekcji monet bulionowych Australian Emu. Sprawdzą się również jako dodatek do każdej kolekcji monet poświęconej niecodziennym gatunkom ptaków i zwierząt. Poza walorami wizualnymi, monety bulionowe Australian Emu mają ogromną wartość inwestycyjną. Każda moneta świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii, ślubu lub przejścia na emeryturę.

Polecamy produkty z serii Australijskie Emu:

pixel