Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
Certyfikat SSL Certyfikat SSL

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa transakcji, dlatego strona naszego sklepu posiada certyfikat SSL (Secure Socket Layer). Certyfikat jest narzędziem, które poświadcza wiarygodność domeny i jej właściciela. Stanowi potwierdzenie bezpieczeństwa szyfrowania danych które są udostępniane między serwerem a użytkownikiem. Certyfikat SSL jest uzupełnieniem procedury bezpieczeństwa przesyłu danych oraz umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń internetowych.

Ubezpieczenie Ubezpieczenie

Przy realizacji zamówień zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa - wszystkie przesyłki są ubezpieczone do wartości zamówienia. Mają Państwo gwarancję otrzymania towaru lub zwrotu środków w przypadku nie otrzymania paczki. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące procesu dostarczenia paczki prosimy zgłaszać je bezpośrednio do naszego Biura Obsługi Klienta tel. +(48) 22 623 85 61

Szyfrowanie danych
Szyfrowanie danych - instrukcja Szyfrowanie danych - instrukcja

Szyfrowanie plików

Szyfrowanie plików programem 7-Zip w celu wysłania za pomocą poczty e-mail.

Program 7-Zip na licencji open source można pobrać z oficjalnej strony 7-zip.org.pl


1.

Przygotuj folder z plikami do zaszyfrowania.


2.

Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz 7-Zip > Dodaj do archiwum.


3.

Wprowadź hasło w celu zabezpieczenia plików - minimum 8 znaków, jedna wielka litera oraz liczba.


4.

Plik z rozszerzeniem .7z jest zabezpieczony hasłem i gotowy do wysłania za pomocą e-mail.


5.

Uwaga!
Hasło do zaszyfrowanego pliku wyślij w oddzielnej wiadomości sms na numer telefonu podany w stopce wiadomości email, otrzymanej z adresu aml@metalmarket.eu , należącego do Metal Market Europe sp. z o.o.

Ochorona danych
Prawa względem udostępnionych przez mnie danych Prawa względem udostępnionych przez mnie danych

Jakie mam prawa względem udostępnionych przez mnie danych? 

Klient w każdym momencie, w ramach Witryny, po zalogowaniu się z użyciem adresu email oraz hasła, posiada prawo w zakresie swoich danych osobowych do cofnięcia udzielonej zgody przetwarzania jego danych, sprostowania danych, uzupełnienia danych, usunięcia lub ograniczenia ich, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych, dostępu do danych osobowych, w tym m.in. do zapytania o cele przetwarzania, zakres przetwarzania, podmioty, którym przekazywane są dane osobowe, okres przechowywania danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Przechowywanie danych przez administratora Przechowywanie danych przez administratora

Jak długo moje dane przechowywane są przez administratora, gdy zażądam ich usunięcia?

Sklep Internetowy będzie przechowywać Państwa dane osobowe przez czas niezbędny do zrealizowania umowy, nie dłużej niż do momentu upływu okresów przedawnienia związanych z roszczeniami wynikającymi z zakupu towarów oferowanych przez Sklep Internetowy bądź przechowywania danych na poczet prowadzenia rejestrów wymaganych przepisami prawa.

pixel