Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Połączenia zamówień


Szanowni Klienci,

informujemy, że w spółce Metal Market Europe został wdrożony nowy system informatyczny. Z tego względu, informujemy, że nie ma fizycznej możliwości połączenia zamówień złożonych przed dn. 19.02.2024 r. z zamówieniami złożonymi po 19.02.2024 r.

W ramach rekompensaty, zdecydowaliśmy zrealizować wszystkie zamówienia (połącz z innym zamówieniem) złożone przed 19.02.2024 r.
w opcji bezpłatnej wysyłki.

Chcielibyśmy podkreślić, że ta oferta dotyczy wyłącznie zamówień, które mają wybraną opcję połącz z innym zamówieniem i nie obejmuje zamówień z odbiorem osobistym. Bezpłatna dostawa dotyczy tylko zamówień ze statusem do połączenia przed 19.02.2024 r.


Pragniemy zapewnić, że ta zmiana jest krokiem naprzód w usprawnieniu i ulepszaniu naszych usług. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość.

Zachęcamy do skorzystania z promocji na wysyłkę DHL-POLSKA - koszt dostawy wynosi tylko 4,99 zł przy zamówieniach powyżej 299,99 zł. Odbiór w punkcie oraz w automatach POP Box. Opłata za ubezpieczenie wynosi 0,1% wartości zamówienia. Maksymalna wartość zamówienia nie może przekraczać 20 tys. zł.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości,
prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

pixel