Analiza i skup

Analiza i skup

Proces skupu może odbyć się całkowicie zdalnie. Mogą Państwo sprzedać nam walory bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Firma Metal Market Europe sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i skupem monet bulionowych oraz sztabek lokacyjnych. Jesteśmy dealerem metali szlachetnych, współpracującym z inwestorami indywidualnymi i grupowymi. Chętnie doradzamy i pośredniczymy w transakcjach między Klientami oraz producentami. Nasze transakcje realizujemy w walutach PLN, EURO, USD, CHF, GBP.

Elementem wyróżniającym nasze usługi jest szczegółowa i profesjonalna analiza oraz skup sztabek lokacyjnych i monet bulionowych, które zostały zakupione przez Państwa w naszej firmie i nie tylko. Nie rozróżniamy ceny skupu od tego czy dany walor został zakupiony w naszej firmie czy w innym miejscu. Dbamy o bezpieczeństwo inwestowania w metale szlachetne przez naszych Klientów i wiemy, że w tym procesie najważniejsza jest płynność inwestycji oraz jakość obsługi Klienta.

Jesteśmy gotowi odkupić od Państwa monety i sztabki po korzystnych cenach, a wszystkie koszty związane ze sprzedażą (np. opłacenie podatku od czynności cywilno-prawnych w wysokości 2 %), a także koszty przesyłki pozostają po naszej stronie. Nasz serwis jest bezpośrednio zintegrowany z aktualnymi notowaniami giełdowymi, dzięki czemu cena skupu aktualizowana jest na bieżąco.

Oferujemy niskie prowizje własne oraz dajemy Państwu możliwość negocjacji cen. Skupujemy także inne metale - w szczególności platynę i pallad. Proces skupu lub zamiany może odbyć się całkowicie zdalnie. Mogą Państwo dokonać tego bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a my poinformujemy o wszystkim, co jest potrzebne do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży lub zamiany.

Analizy skupowanych towarów dokonują eksperci dysponujący specjalistyczną wiedzą na temat metali szlachetnych. Przelew środków za skup metali wykonujemy zaraz po zakończeniu wyceny w naszym salonie. Pieniądze powinny wpłynąć na Państwa konto w terminie do 1 doby roboczej po dokonaniu wyceny.

Ważne: W przypadku, gdy przesłane przez Klienta przedmioty nie są z metalu, który był deklarowany, zostanie on odesłany na nasz koszt. Zapraszamy do kontaktu! Naszą ofertę kierujemy zarówno do doświadczonych inwestorów, jak i osób rozpoczynających inwestowanie w metale szlachetne.pixel