Nowa strona

Nowy wygląd, nowe funkcje — zapoznaj się ze zmianami w nowej odsłonie sklepu.

Szybki kontakt

W tym miejscu znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje kontaktowe. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz do kontaktu mailowego 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania.

Notowania bieżących i historycznych kursów podstawowych kruszców

Oferujemy Państwu możliwość śledzenia aktualnych notowań bez konieczności poszukiwania ich na nieautoryzowanych serwisach.

Skup oferowanych produktów

Pod tym linkiem mogą się Państwo zapoznać z proponowanymi przez nas cenami skupu metali. Ceny skorelowane są z aktualnymi notowaniami giełdowymi i zmieniają się co 5 minut.

Wybór waluty do rozliczenia transakcji

Umożliwiamy Państwu możliwość wyboru waluty, w jakiej chcieliby Państwo rozliczyć transakcję. Dane do przelewu znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Łatwiejszy dostęp do konta logowania

 

Nowości

W tej zakładce znajdą Państwo wszystkie nowości wprowadzane przez nas do sprzedaży.

Produkt Specjalny

 

Dostawa 24h

W tej zakładce znajdą Państwo produkty dostępne w dostawie 24h. Są to produkty, które mamy na stanie w magazynie. Przy zakupie tych produktów istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze. Są to także produkty, które można zakupić* na miejscu u nas w siedzibie przy ul. Wiejskiej 17/11 00-480 Warszawa.

*w przypadku towarów z dostawy terminowej możliwe jest ich zamówienie, wymagana jest jednak pełna przedpłata.

Szybki dostęp do najważniejszych informacji związanych z transakcjami

 

Dodatkowe informacje

W tym miejscu mogą się Państwo zapoznać ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naszej firmy, procedury składania zamówień, dokonywania wpłat i realizacji wysyłek. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 623 85 61 lub mailowego: biuro@metalelokacyjne.pl

Szybki dostęp do informacji o firmie

 

Ulepszona funkcjonalność strony na urządzeniach mobilnych

 

Wszelkie sugestie i uwagi techniczne prosimy zgłaszać na adres admin@metalelokacyjne.pl. Każda wiadomość zostanie rozpatrzona i przeanalizowana przez nasz zespół, aby dostosować sklep do Państwa potrzeb.

pixel